• Seymak Bilişim San. Tic. A.Ş

HİZMETLERİMİZ

Teknik destek almak için bizimle iletişime geç

İLETİŞİME GEÇİN
KİRALAMA

KİRALAMA Firmamız Seymak Bilişim A.Ş’den kiralama taleplerinizde Faik Bey ile iletişime geçebilirsiniz (Dahili:115) taleplerinizin işleme alınmasıyla birlikte satış ekibimizin ziyareti ve çözüm önerileriyle süreci çok daha kolay hale getirerek kaliteli hizmet alma imkânı da elde edersiniz. Bu işlem için gelen ekibimize şirketinizde aylık üretilen toplam fotokopi çekimi bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Seymak Bilişim A.Ş. ‘den makine kiraladıktan sonra iddia ediyoruz ki masraflarınız yarı yarıya düşecek aynı zamanda işyerinizde bulunan Satın alma ilgililerinizin iş yükü hafifleyecektir. Fotokopi Makinesi kiralamak sizlerin de işini kolaylaştıracak olup sürpriz maliyetlerden de kurtaracaktır. Bunun için firmamız siz müşterilerimize çözüm bazlı ekonomik çalışma imkânı sunmaktadır. Söz konusu imkânlar sırasıyla şöyledir; uzak masaüstü bağlantısı, teknik servis hizmeti, arıza giderme ve fotokopi makinesi tamiri tüm bu saydığımız hizmetlerin tamamını ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Firmamız tüm müşterilerine ayırt etmeden kaliteli ve hızlı teknik servis hizmetini sunulmaktadır. Kiralık veya Satın aldığınız makinelerinizde servis desteğine ihtiyaç duyulduğu zaman bizimle iletişime geçebilir ve en uygun ve kaliteli servis hizmetini almış olursunuz.

KİRALIK YAZICI VE KOPYA SAYISI BELİRLEME

KİRALIK YAZICI VE KOPYA SAYISINI BELİRLEME İlk defa yazıcı ve fotokopi makinesi kullanacaksanız kopya sayısını nasıl belirleyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Cihaza kopyalanacak belgeleri yerleştirdikten sonra kontrol paneli aracılığıyla kopya sayısını belirleyebilirsiniz. Kopya sayısını ayarlamadan işleme başlarsanız önceki kopya sayısına göre belge çıkarılır. Böyle olduğunda ihtiyacınızdan fazla ya da az sayıda kopya çıkarılır. Samsung yazıcı ve fotokopi makinelerinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız makinenin teknolojik özelliklerini, yedek parça ömrünü ve kalitesini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ayrıca kiralamak yerine satın alırsanız işiniz daha zor hâle gelecektir. Olası bir arıza durumunda bütçenizi zorlayacak masraflar yapmak istemiyorsanız firmamızla iletişime geçerek yazıcı ve fotokopi makinesi kiralayabilirsiniz. Böylece gelir, gider dengenizde bozulmalar yaşanmaz.

FOTOKOPİ MAKİNESİ NASIL MI KİRALANIR ?

FOTOKOPİ MAKİNESİ NASIL MI KİRALANLIR ? Çok Kolay, Fotokopi makinesi kiralama, yazıcı kiralama, renkli fotokopi kiralama, fotoğraf yazıcı kiralama işlemi yapılabildiği gibi günlük, haftalık, aylık ve çok daha uzun süreli kiralama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde fotokopi makineleri ofis, iş yerlerinin vazgeçilmezi olan cihazların arasında olup, fotokopi makinelerinin çalışmasının son derece başarılı olması ile birlikte insanların yazışma işlerini kolaylaştırmaktadır. Fotokopi Kiralama işlemi birçok farklı yöntem ile yapılabildiği gibi sayfa başına kiralama işlemi de yapılabilmektedir. Sayfa başına yapılan anlaşma ile bir kopya için sabit bir fiyat üzerinden yapılan anlaşmadır. Sayfa başına kiralama işlemi için yapılan anlaşma iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

NERELERDE KULLANILIR ?

NERELERDE KULLANILIR ? Ofislerde ve iş yerlerinde, iş akışının hızlı bir şekilde gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır. İş hayatını oldukça kolaylaştıran çok fonksiyonlu Samsung cihazları, Şirketlerde fotokopi makinesi, faks, tarayıcı, yazıcı ve bilgisayar gibi birçok cihaz oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Samsung yazıcılar tempolu bir iş akışınız var ise tam size göre. Yetkili Bayisi olduğumuz Samsung piyasadaki diğer cihazlara nazaran daha hızlı ve kalitelidir.

YAZICI KİRALAMA

Yazıcılar kendi aralarında kalite, model ve özellik bakımından farklılıklar göstermektedir. Bununla beraber fiyat açısından da farklılıklar gösterebilmektedir. Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler yazıcı ve fotokopi cihazlarını da etkilemektedir. Yazıcı ve fotokopi teknolojileri her geçen gün daha kaliteli çıktıların alınmasını sağlayan cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda yazı satın alma ve yazıcı kiralama fiyatları da farklılıklar gösterebilmektedir. Samsung yazıcılar piyasanın uygun maliyetli yazıcılarındandır. Seymak Bilişim A.Ş. olarak Yetkili Bayi ve Satış&Servis'ini gururla yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize düşük maliyetli ve kaliteli hizmet verebilmek için son gaz çalışmaktayız.

BİLGİLENDİRME

Sayın müşterilerimiz; Samsung yazıcıları, sarf malzemeleri sitemizde bulunmaktadır. Elimizde bulunan malzemelerimiz, Samsung’un ürünleri olup, stok sayısı az bulunmaktadır. Samsung’un renkli ve siyah beyaz yazıcılarında A3 ve A4 kağıt boyutlarında çıktı alınır. Tonerlerin değiştirme işlemi sitemize de eklediğimiz gibi kolay bir şekilde yapılmaktadır. Daha fazla ürün detayı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.